Blog

+

Mercedes Benz Travego O 580

Autobuso Mercedes Benz O580 nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje Turistinio TOP klasės, Mercedes Benz autobuso nuoma. 48 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius, Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.

Read More...
+

Mercedes Benz Travego O580

Autobuso Mercedes Benz Travego O580 nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje Turistinio TOP klasės autobuso nuoma. 48 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius, Mikrofonas. DVD ir CD sistema, USB jungtis. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.

Read More...
+

Neoplan N1217 HDC

Autobuso Neoplan N1217 HDC nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje Turistinis TOP klasės autobusas. 53 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius, Mikrofonas. DVD ir CD sistema, USB jungtis. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.

Read More...
+

Neoplan N516

Autobuso Neoplan N516 nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje Turistinio TOP klasės autobuso nuoma. 44 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius, Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.

Read More...
+

Neoplan N516

Autobuso Neoplan N516 nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje Turistinio TOP klasės autobuso nuoma. 46 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius, Mikrofonas. DVD ir CD sistema. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.

Read More...
+

Neoplan N5217 SHD

Autobuso Neoplan N5217 SHD nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje Turistinis TOP klasės autobusas. 50 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius, Mikrofonas. DVD ir CD sistema, USB jungtis. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.

Read More...
+

Opel Vivaro

Mikroautobuso Opel Vivaro nuoma Patogus, prailgintas mikroautobusas. Metai: 2015-2016. Pavarų dėžė: mechaninė. Variklis: 1.6, dyzelinas. Degalų sąnaudos: 7-8 l/100 km. Vietų skaičius: 8+1. Privalumai: oro kondicionierius priekyje ir gale, slankiojančios durys iš abiejų pusių, visos sėdynės su porankiais, galinio vaizdo stebėjimo kamera, AUX, USB jungtys, KASKO draudimas, pagalba kelyje. Mikroautobusas nuomojamas ir be vairuotojo.

Read More...
+

Setra S416 HD

Autobuso Setra S416 HD nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje Turistinis TOP klasės autobusas. 48 vietos keleiviams (atsilenkiančios ir atsistumiančios sėdynės). Oro kondicionierius, Mikrofonas. DVD ir CD sistema, USB jungtis. 2 monitoriai. Šaldytuvas. Navigacija. Virtuvėlė, WC.

Read More...