Tinklapio navigacija

Papildomos paslaugos

Apie mus

UAB ‘‘Autobusų nuomos centras‘‘ - tai transporto įmonė, nuomojanti komfortabilius autobusus ir mikroautobusus. Pagrindinis autobusų nuomos centro tikslas - tiek keliaujantiems, tiek organizuojantiems keliones suteikti galimybę pasirinkti pageidaujamą transporto priemonę ir padėti išsirinkti geriausią pasiūlymą. Kiekvienam klientui, pagal jo poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairios komforto klasės ir skirtingų kainų autobusus bei mikroautobusus, atitinkančius ES saugumo ir ekologijos reikalavimus. Turėdami patikimų partnerių užsienyje galime išnuomoti reikiamą transporto priemonę:autobusą ar mikroautobusą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai padės pasirinkti optimaliausią maršrutą ir apskaičiuos kelionės sąnaudas. Sertifikuotų įmonių registras "Credit Info" už 2012 ir 2013 metų veiklą suteikė sertifikatus, pažyminčius jog įmonė turi aukštą mokumo reitingą, kuris yra pasiektas tik 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Ilgametė UAB ‘‘Autobusų nuomos centro‘‘ patirtis ir glaudus bendradarbiavimas su Europos miestų viešbučiais, nuosavi, komfortabilūs autobusai, kvalifikuoti specialistai - leidžia taupyti Jūsų pinigus.

UAB ‘‘Autobusų nuomos centras‘‘ – veiklą vykdo nuo 2000 m.  Mūsų vertybės:
  • išskirtinis dėmesys kiekvienam Klientui;
  • abipusis naudingos partnerystės siekimas;
  • įsipareigojimų vykdymas;
  • atsakingumas ir pareigingumas;
  • novatoriškumas ir lankstumas.
UAB "Autobusų nuomos centras" - jau ketvirti metai iš eilės įvertinamas Creditinfo bei priskiriamas tarp 5% aukščiausią mokumo reitingą turinčių Lietuvos įmonių. anc12 anc13 anc15 anc14     UAB "Autobusų nuomos centrui" išduota licencija Nr. LIC-001917-EBKL, leidžianti teikti tarptautinio keleivių vežimo keliais paslaugas samdos pagrindais ar už atlygį tolimojo susisiekimo ar miesto autobusais.