DUK

Teikdami autobusų nuomos bei mikroautobusų nuomos paslaugas, dažnai susiduriame su panašiais klausimais susijusiais su pačia kelione autobuse, maršruto planavimu ir panašiai. Taigi, žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus.

Main questions

Pagrindiniai klausimai

Kaip apskaičiuojama kelionės kaina?

Kelionės kaina skaičiuojama kiekvienam klientui individualiai, pagal pateiktą kelionės maršrutą. Skaičiuojant kelionės sąnaudas įvertinamos kuro išlaidos, vairuotojo paslaugos, kelių mokesčiai. Dažniausiai į kainą neįskaičiuojama: stovėjimo aikštelių mokesčiai bei vairuotojo nakvynės išlaidos, bet apie tai klientai yra informuojami.

Kokios papildomos kelionės išlaidos manęs laukia?

Su kiekvienu klientu kelionės sąmata derinama atskirai, tačiau dažniausiai į kelionės kainą nėra įskaičiuojami: stovėjimo aikštelių ir vairuotojų nakvynės išlaidos. Siekiant, kad jūs kelionėje jaustumėtės saugūs, vairuotojai turi būti apgyvendinami panašiose apgyvendinimo įstaigose, kaip ir keleiviai.

Ar autobuse galėsiu naudotis tualetu ar kita įranga?

Tualetu autobuse galima naudotis tik išimtiniais atvejais, kadangi tualeto talpa yra ribota. Ir vairuotojai, ir kelionės vadovai autobuso sustojimus planuoja taip, kad kelionės metu jaustumėtės patogiai, tad sustojimų ir važiavimų laikas būna derinamas tarpusavyje. Autobuse galima naudotis mikrofonu, DVD ir CD sistema.

Kodėl autobusu negalima važiuoti iki kelionės tikslo be ilgų sustojimų?

Remiantis Europos Bendrijos reglamentu, vairuotojams yra nustatytas darbo ir poilsio rėžimo laikas. Tad, kad ir kaip reikėtų, nepažeidinėjame kelių eismo taisyklių ir nerizikuojame jūsų saugumu kelionėje. Planuodami kelionės maršrutą į privalomus vairuotojų sustojimus atsižvelgiame bei juos išdėliojame taip, kad kelionė jūsų nenuvargintų.

Ar galima išsinuomoti autobusą ar mikroautobusą be vairuotojo?

Visas mūsų turimas transportas, kuriam vairuoti nepakanka B kategorijos, t.y. mikroautobusai ir autobusai nuo 10 vietų ir daugiau, nuomojamas tik su vairuotojo paslaugomis. Išimčių šioje vietoje netaikome, kadangi net ir atitinkamą kategoriją turintis vairuotojas, negalės užtikrinti saugaus transporto naudojimo. Mikroautobusai iki 9 vietų yra nuomojami tiek su vairuotojo, tiek be vairuotojo paslaugų. Mikroautobusams, turintiems 9 sėdimas vietas, įskaitant ir vairuotojo bei mažiau, vairuoti užtenka B kategorijos.

Ar autobusuose yra saugos diržai?

Tiek autobusuose, tiek mikroautobusuose visos keleivių sėdynės yra su saugos diržais. Tai ypač aktualu, kuomet autobusu važiuoja mažieji keleiviai, taigi jų saugumu bus pasirūpinta. Saugumas, yra mūsų prioritetas, todėl negalime leisti ant 2 sėdynių sėdėti 3, kad ir mažiems, vaikams. Autobusu gali važiuoti tik tiek keleivių, kiek numatyta autobuso techniniame pase.